ZŠ Jesenské    
 
Úspechy našich žiakov

Adam Ivaník

1. miesto
v kategórii 1A

v XXXII. ročníku okresného kola
Olympiády v anglickom jazyku
v školskom roku 2021/2022

 
Lukáš Jamnický

titul
Expert na tému "Ako funguje svet"

umiestnenie v prvej štvrtine najúspešnejších
v celoslovenskej súťaži
Expert geniality show
v téme "Ako funguje svet"

 
Patrik Becher

titul
Expert na tému "Tajomstvá prírody"

umiestnenie v prvej štvrtine najúspešnejších
v celoslovenskej súťaži
Expert geniality show
v téme "Tajomstvá prírody"

 
Vivien Šinková

2. miesto

I. kategória
v umeleckom prednese poézie a prózy
"Hviezdoslavov Kubín 2021"

 
Simona Makóová

3. miesto

III. kategória
v umeleckom prednese poézie a prózy
"Hviezdoslavov Kubín 2021"

 
Adam Gombala

2. miesto

III. kategória
v umeleckom prednese poézie a prózy
"Hviezdoslavov Kubín 2021"

 
Vojtech Ruszó

ocenenie

II. kategória
výtvarnej súťaži detí a mládeže
s enviromentálnym zameraním
"Krásy našej prírody"

 
Adam Gombala

1. miesto

III. kategória - poézia
okresné kolo
v umeleckom prednese poézie a prózy
Hviezdoslavov Kubín

 
tím žiakov

3. miesto

vo futbalovom turnaji
"o Putovný pohár riaditeľky školy"

 
Ema Slováková

1. miesto

v umeleckej súťaži
"Ochranárik čísla tiesňového
volania 112 a civilnej ochrany"
v kategórii
"Základná škola II. stupeň"

 
Sofia Gubalová

3. miesto

v umeleckej súťaži
"Ochranárik čísla tiesňového
volania 112 a civilnej ochrany"
v kategórii
"Základná škola II. stupeň"

 
Adam Gombala

účasť
v III. kategórii
na XVI. ročníku celoslovenskej súťaže
v prednese slovenskej rozprávky
"Zlatá podkova, zlaté pero, zlatý vlas"

 
Adam Gombala

2. miesto
v III. kategórii
na XVI. ročníku regionálnej súťaže
v prednese slovenskej rozprávky
"Zlatá podkova, zlaté pero, zlatý vlas"

 
družstvo žiakov 8. a 9. triedy

2. miesto
v kategórii žiakov ZŠ
v okresnom kole
cezpoľného behu družstiev


 
Daniela Šinková

1. miesto
v III. kategórii
v umeleckom prednese poézie a prózy
"Hviezdoslavov Kubín 2019"

 
Patrik Becher

účasť
umeleckom prednese poézie a prózy
"Hviezdoslavov Kubín 2019"

 
Janka Auxtová

účasť
v umeleckom prednese poézie a prózy
"Hviezdoslavov Kubín 2019"

 
Simona Makóová

1. miesto
v III. kategórii
okresné kolo
súťaže v prednese slovenskej povesti
"Šaliansky Maťko J.C.Hronského"


 
Adam Gombala

2. miesto
v III. kategórii
okresné kolo
súťaže v prednese slovenskej povesti
"Šaliansky Maťko J.C.Hronského"


 
Molnár Dominik

úspešný riešiteľ
v kategórii Bobrík
celoslovenského kola
on-line informatickej sútaže
iBobor 2018/2019

 
Gombala Adam

úspešný riešiteľ
v kategórii Benjamín
celoslovenského kola
on-line informatickej sútaže
iBobor 2018/2019

 
Nagy Márk

úspešný riešiteľ
v kategórii Benjamín
celoslovenského kola
on-line informatickej sútaže
iBobor 2018/2019

 
Štefáneková Ivana

úspešná riešiteľka
v kategórii Benjamín
celoslovenského kola
on-line informatickej sútaže
iBobor 2018/2019

 
Jamnický Jaroslav

úspešný riešiteľ
v kategórii Benjamín
celoslovenského kola
on-line informatickej sútaže
iBobor 2018/2019

 
Karin Putnokyová

účasť
mladého umeleckého tvorcu
v projekte maľovanej cyklomapy
Gemer a Malohont deťom


 
Cyntia Pelleová

účasť
mladého umeleckého tvorcu
v projekte maľovanej cyklomapy
Gemer a Malohont deťom


 
Daniela Šinková

účasť
v III. kategórii
na XIII. ročníku celoslovenskej súťaži
v prednese slovenskej rozprávky
"Zlatá podkova, zlaté pero, zlatý vlas"


 
Daniela Šinková

II. miesto
v III. kategórii
na XV. ročníku regionálnej súťaži
v prednese slovenskej rozprávky
"Zlatá podkova, zlaté pero, zlatý vlas"


 
tanečná skupina Romále Čajore
pri Základnej škole

poďakovanie za účasť
na VIII. ročníku
festivalu hudby, tanca a spevu
"Život v pohybe"



 
družstvo žiakov Základnej školy

účasť
v súťaži mladých záchranárov
civilnej ochrany



 
Lucia Kisantalová

2. miesto
vo výtvarnej súťaži
"Požiar v domácnosti"


 
Cyntia Pelleová

1. miesto
vo výtvarnej súťaži
"Požiar v domácnosti"


 
Ema Slováková
Vanesa Lévaiová
Janka Auxtová


2. miesto
v dekanátnom (okresnom) kole
biblickej olympiády


 
Adam Gombala

3. miesto
v okresnom kole
súťaže v prednese poézie a prózy
Hviezdoslavov Kubín
III. kategória - próza



 
Adam Gombala

1. miesto
v okresnom kole
súťaže v prednese poézie a prózy
Hviezdoslavov Kubín
II. kategória - poézia


 
Janka Auxtová

3. miesto
III. kategórii
v umeleckom prednese poézie a prózy
Hviezdoslavov Kubín




 
Adam Gombala

2. miesto
II. kategórii
v umeleckom prednese poézie a prózy
Hviezdoslavov Kubín



 
Janka Auxtová

1. miesto
v obvodnom kole
súťaže v prednese poézie a prózy
Hviezdoslavov Kubín
III. kategória - próza

 
Janka Auxtová

1. miesto
v III. kategórii
v okresnom kole
súťaže v prednese slovenskej povesti
"Šaliansky Maťko J.C.Hronského"

 
Terézia Oláhová

3. miesto
v I. kategórii
v okresnom kole
súťaže v prednese slovenskej povesti
"Šaliansky Maťko J.C.Hronského"

 
Márk Nagy

umiestnenie v celoslovenskom kole
informatickej súťaže
"iBobor 2017/2018"

 
Jaroslav Jamnický

umiestnenie v celoslovenskom kole
informatickej súťaže
"iBobor 2017/2018"

 
tanečná skupina Romále Čajore
pri Základnej škole

poďakovanie za účasť
na VII. ročníku
festivalu tanca, hudby a spevu
"Život v pohybe"

 
Adam Gombala

III. miesto
v II. kategóriií
na XII. ročníku celoslovenskej súťaži
v prednese slovenskej rozprávky
"Zlatá podkova, zlaté pero, zlatý vlas"


 
Daniela Šinková

II. miesto
v III. kategórii
na XII. ročníku celoslovenskej súťaži
v prednese slovenskej rozprávky
"Zlatá podkova, zlaté pero, zlatý vlas"


 
Daniela Šinková

I. miesto
v III. kategóriií
na XIV. ročníku regionálnej súťaži
v prednese slovenskej rozprávky
"Zlatá podkova, zlaté pero, zlatý vlas"


 
Adam Gombala

I. miesto
v II. kategóriií
na XIV. ročníku regionálnej súťaži
v prednese slovenskej rozprávky
"Zlatá podkova, zlaté pero, zlatý vlas"


 
družstvo žiakov 4. ročníka

3. miesto
v zábavno-športovej súťaži
o Pohár starostu obce Jesenské


 
Cyntia Pelleová

1. miesto
vo výtvarnej súťaži
"Záchrana osôb z výšok"
v kategórii od 10 do 12 rokov

 
Simona Makóová

3. miesto
v II. kategórii
regionálneho kola
v umeleckom prednese poézie a prózy

"Hviezdoslavov Kubín 2017"


 
Adam Gombala

2. miesto
v II. kategórii
regionálneho kola
v umeleckom prednese poézie a prózy

"Hviezdoslavov Kubín 2017"


 
Kristína Nagyová

ďakovný list
za účasť
v regionálnom kole
v umeleckom prednese poézie a prózy

"Hviezdoslavov Kubín 2017"


 
Janka Auxtová

ďakovný list
za účasť
v regionálnom kole
v umeleckom prednese poézie a prózy

"Hviezdoslavov Kubín 2017"


 
Ivana Štefáneková

2. miesto
v II. kategórii
školského kola
súťaže
"Slávik Slovenska 2017"


 
Ema Slováková

3. miesto
v II. kategórii
školského kola
súťaže
"Slávik Slovenska 2017"


 
Kiara Sláviková

1. miesto
v I. kategórii
školského kola
súťaže
"Slávik Slovenska 2017"


 
Rebeka Zsírosová

3. miesto
v I. kategórii
školského kola
súťaže
"Slávik Slovenska 2017"


 
Emílii Dóšovej

2. miesto
v I. kategórii
školského kola
súťaže
"Slávik Slovenska 2017"


 
Janka Auxtová

1. miesto
v II. kategórii
školského kola
súťaže
"Slávik Slovenska 2017"


 
Janka Auxtová

3. miesto
v II. kategórii
súťaže
"Dobšinského rozprávkový svet"

 
Kristína Nagyová

3. miesto
v III. kategórii - poézia
v okresnom kole súťaže v prednese
poézie a prózy
"Hviezdoslavov Kubín"

 
Simona Makóová

3. miesto
v II. kategórii - poézia
v okresnom kole súťaže v prednese
poézie a prózy
"Hviezdoslavov Kubín"

 
Jaroslav Jamnický

3. miesto
v I. kategórii - poézia
v okresnom kole súťaže v prednese
poézie a prózy
"Hviezdoslavov Kubín"

 
Adam Gombala

2. miesto
v II. kategórii - poézia
v okresnom kole súťaže v prednese
poézie a prózy
"Hviezdoslavov Kubín"

 
Janka Auxtová

2. miesto
v II. kategórii - próza
v okresnom kole súťaže v prednese
poézie a prózy
"Hviezdoslavov Kubín"

 
Simona Makóová

1. miesto
v II. kategórii
v okresnom kole súťaže v prednese
slovenskej povesti "Šaliansky Maťko"

 
Janka Auxtová

2. miesto
v III. kategórii
v okresnom kole súťaže v prednese
slovenskej povesti "Šaliansky Maťko"

 
Kristína Nagyová

1. miesto
v III. kategórii
na XIII. ročníku regionálnej súťaži
v prednese slovenskej rozprávky
Zlatá podkova, zlaté pero, zlatý vlas

 
Janka Auxtová

3. miesto
v II. kategórii
na XIII. ročníku regionálnej súťaži
v prednese slovenskej rozprávky
Zlatá podkova, zlaté pero, zlatý vlas

 
Jarko Jamnický

1. miesto
v I. kategórii
umeleckého prednesu
pôvodnej slovenskej prózy
Timravina studnička

 
tanečná skupina Romale Čajore
pri Základnej škole

poďakovanie za účasť
na VI. ročníku
festivalu tanca, hudby a spevu
Život v pohybe

 
Vanesa Lévaiová

poďakovanie za účasť
v XVI. ročníku
literárnej autorskej súťaže
Dobšinského rozprávkový Gemer

 
Simona Makóová

2. miesto
v II. kategórii
okresného kola súťaže
Timravina studnička

 
družstvo žiakov Základnej školy

1. miesto
v zábavno-športovej súťaži
o Pohár starostu obce Jesenské

 
Veronika Köbölová

2. miesto
v I. kategórii
na XV. ročníku
Dňa štúrovskej poézie

 
Andrea Barkócziová

3. miesto
v I. kategórii
regionálnej súťaži v rétorike
"XXX. Štúrov Zvolen"

 
Veronika Köbölová

3. miesto
vo výtvarnej súťaži
"Hasiči budúcnosti"


 
Kristína Nagyová

1. miesto
vo výtvarnej súťaži
"Hasiči budúcnosti"


 
Cynthia Pelleová

2. miesto
vo výtvarnej súťaži
"Hasiči budúcnosti"


 
kolektív chlapcov 9. ročníka

1. miesto
v obvodnom kole súťaže
v hádzanej chlapcov základných škôl


 
kolektív dievčat 9. ročníka

2. miesto
v obvodnom kole súťaže
v hádzanej dievčat základných škôl


 
Janka Auxtová

3. miesto
v II. kategórii
v okresnom kole súťaže
v umeleckom prednese poézie a prózy
Hviezdoslavov Kubín


 
Kristína Nagyová

3. miesto
v III. kategórii
v okresnom kole súťaže
v umeleckom prednese poézie a prózy
Hviezdoslavov Kubín


 
Karolína Čavnická

3. miesto
I. kategórii
priestorová práca
regionálnej výtvarnej súťaže
"Fašiangy na Gemeri a Malohonte 2016"

 
Veronika Köbölová

3. miesto
III. kategórii
okresné kolo súťaže v prednese
slovenskej povesti
"ŠALIANSKÝ MAŤKO"
J.C.Hronského

 
kolektív špeciálnych tried ZŠ

poďakovanie za účasť

V. ročník
festivalu tanca, hudby a spevu
Život v pohybe

 
Diana Berkyová

poďakovanie za účasť

XV. ročník
literárnej autorskej súťaže
Dobšinského rozprávkový Gemer

 
Janka Auxtová

poďakovanie za účasť

XV. ročník
literárnej autorskej súťaže
Dobšinského rozprávkový Gemer

 
Janka Auxtová

poďakovanie za účasť
v II. kategórii
X. ročník
regionálnej súťaži
v prednese slovenskej rozprávky
ZLATÁ PODKOVA, ZLATÉ PERO, ZLATÝ VLAS

 
Veronika Köbölová

poďakovanie za účasť
v III. kategórii
XII. ročník
regionálnej súťaži
v prednese slovenskej rozprávky
ZLATÁ PODKOVA, ZLATÉ PERO, ZLATÝ VLAS

 
družstvo žiakov
ZŠ Jesenské

2. miesto
Pohár starostu obce Jesenské

 
Veronika Köbölová

1. miesto
v I. kategórii
XIV. ročník
Dňa štúrovskej poézie

 
Ľubomír Auxt

3. miesto
v II. kategórii
XIV. ročník
Dňa štúrovskej poézie

 
Vanesa Luptáková

3. miesto
v II. kategórii
celoslovenského kola
regionálna súťaž v rétorike
"XXIX. Štúrov Zvolen"

 
Ľubomír Auxt

pozoruhodný výkon v prednese rozprávky
v II. kategórii
celoslovenského kola
XIX. ročníka súťaže
Rozprávkové vretienko

 
dievčatá 8. a 9. ročníka

3. miesto
v hádzanej dievčat
okresné kolo


 
Ľubomír Auxt

1. miesto
v II. kategórii
krajské kolo
Rozprávkové vretienko


 
8. a 9.ročník

účasť
v dekanátnom kole
biblickej olympiády

 
Jana Auxtová

2. miesto
v I. kategórii
XVIII. ročník celoslovenskej súťaže
v umeleckom prednese
pôvodnej slovenskej prózy
TIMRAVINA STUDNIČKA

 
Ľubomír Auxt

2. miesto
v III. kategórii
okresné kole súťaže
Timravina studnička

 
Jana Auxtová

1. miesto
v I. kategórii
okresné kolo súťaže
Timravina studnička

 
Ľudovít Cibuľa

téma: LETO
celoslovenská výtvarná súťaž
rómskych žiakov ZŠ, ŠZŠ, ZUŠ zo Slovenska

 
kolektív špeciálnych tried ZŠ

účasť
Život v pohybe
IV. ročník festivalu tanca, hudby a spevu

 
kolektív ZŠ

III. miesto
okresné kole súťaže
v hádzanej dievčať ZŠ

 
kolektív ZŠ

za film/video
Vianoce a strašidelný les


 
kolektív ZŠ

II. miesto
v okresnom kole súťaže
v malom futbale mladších žiakov ZŠ
"Dôvera Cup"


 
Tifany Czeneová

II. miesto
v celoslovenskom kole súťaže
Dobšinského rozprávkový svet

 
kolektív ZŠ

za film/video
Kalebala
súťaž CINEMA 2004


 
Cyntia Pelleová

III. miesto
v celoslovenskom kole súťaže
Dobšinského rozprávkový svet

 
Kristína Nagyová

III. miesto
v celoslovenskom kole súťaže
Dobšinského rozprávkový svet

 
kolektív ZŠ

účasť
v okresnom kole súťaže
mladých záchranárov civilnej ochrany

 
Anna Kureková

III. miesto
v okresnom kole súťaže
Slávik Slovenska 2014

 
Kristína Nagyová

II. miesto
v obvodnom kole
súťaže v prednese poézie a prózy
Hviezdoslavov Kubín
II. kategória - próza

 
ZŠ Jesenské

III. miesto
na futbalovom turnaji
o Putovný pohár riaditeľky školy
ZŠ P.Kellnera Hostinského

 
Dominika Andrašková

3. miesto

Multiplyáda - súťaž v násobení

 
Patrik Bitala

2. miesto

Multiplyáda - súťaž v násobení

 
Sebastián Gembický

1. miesto

Multiplyáda - súťaž v násobení

 
Tanečná skupina
ROMALE ČAJORE

účasť na III. ročníku
festivalu tanca, hudby a spevu
"Život v pohybe"

 
Petra Csomósová

účasť na XIII. ročníku
literárnej autorskej súťaže
"Dobšinského rozprávkový Gemer"

 
Bibiana Szabová

účasť na XIII. ročníku
literárnej autorskej súťaže
"Dobšinského rozprávkový Gemer"

 
Janka Auxtová

2. miesto v I. kategórii

X. ročníka regionálnej súťaže
v prednese slovenskej rozprávky
"Zlatá podkova, zlaté pero, zlatý vlas"

 
Kamila Purdeková

3. miesto v III. kategórii

X. ročníka regionálnej súťaže
v prednese slovenskej rozprávky
"Zlatá podkova, zlaté pero, zlatý vlas"

 
Kamila Purdeková

účasť na VIII. ročníku
celoslovenskej súťaže
v prednese slovenskej rozprávky
"Zlatá podkova, zlaté pero, zlatý vlas"

 
Janka Auxtová

účasť na VIII. ročníku
celoslovenskej súťaže
v prednese slovenskej rozprávky
"Zlatá podkova, zlaté pero, zlatý vlas"

 
Anička Kureková

účasť na XX.
Detskom folklórnom festivale

 
Richard Vranec

účasť na XX.
Detskom folklórnom festivale

 
Tanečná skupina "Romále čajare"
zo ZŠ Jesenské

účasť na XX.
Detskom folklórnom festivale

 
Andrea Gibalová

1. miesto
v I. kategórii
XII. ročníka
"Dňa štúrovskej poézie"

 
3. miesto

v obvodnom kole
súťaže v minifutbale žiakov, žiačok ZŠ
"Mc Donald's Cup"

 
Anna Kureková

strieborné miesto
pásmo v II. kategórii
regionálnej súťažnej prehliadke detí
v speve ľudových piesní

 
Kristína Nagyová

bronzové miesto
pásmo v I. kategórii
regionálnej súťažnej prehliadke detí
v speve ľudových piesní

 
Richard Vranec

zlaté miesto
pásmo v II. kategórii
regionálnej súťažnej prehliadke detí
v speve ľudových piesní

 
Janka Auxtová

3. miesto
v I. kategórii
obvodného kola súťaže
v prednese poézie a prózy
"Hviezdoslavov Kubín"

 
VIII. trieda

2. miesto
vo Vianočnom turnaji žiakov
5. - 9. ročníkov
v halovom futbale

 
Silvia Kureková

3. miesto
v okresnom kole výtvarnej časti súťaže
v III. kategórii
"Európa v škole"

 
Jozef Bőd

3. miesto
školského kola
v kategórii Benjamíni
informatickej súťaži
"iBOBOR 2012/2013"

 
Anna Kureková

2. miesto
školského kola
v kategórii Benjamíni
informatickej súťaži
"iBOBOR 2012/2013"

 
Andrea Gibalová

3. miesto
školského kola
v kategórii Benjamíni
informatickej súťaži
"iBOBOR 2012/2013"

 
Adrián Strýček

úspešný riešiteľ
celoštátne kolo
v kategórii Kadeti
informatickej súťaži
"iBOBOR 2012/2013"

 
Sebastián Bálint

úspešný riešiteľ
celoštátne kolo
v kategórii Kadeti
informatickej súťaži
"iBOBOR 2012/2013"

 
Silvia Kureková

1. miesto
školského kola
v kategórii Kadeti
informatickej súťaži
"iBOBOR 2012/2013"

 
Adrian Strýček

2. miesto
školského kola
v kategórii Kadeti
informatickej súťaži
"iBOBOR 2012/2013"

 
Terézia Kureková

3. miesto
školského kola
v kategórii Kadeti
informatickej súťaži
"iBOBOR 2012/2013"

 
Andrea Gibalová

2. miesto
v II. kategórii
obvodného kola súťaže
"Timravina studnička"

 
Tanečná skupina ROMÁLE

účasť
II. ročník festivalu tanca, hudby a spevu
"Život v pohybe"

 
Anna Kureková

účasť
IX. ročník regionálnej súťaže
v prednese slovenskej rozprávky
"Zlatá podkova, zlaté pero, zlatý vlas"

 
Kamila Purdeková

účasť
IX. ročník regionálnej súťaže
v prednese slovenskej rozprávky
"Zlatá podkova, zlaté pero, zlatý vlas"

 
Dominika Balogová

účasť
IX. ročník regionálnej súťaže
v prednese slovenskej rozprávky
"Zlatá podkova, zlaté pero, zlatý vlas"

 
Erika Stieranková

účasť
XXI. ročník Rómska paleta 2012

 
Družstvo žiakov Základnej školy

účasť
Pamätný list za účasť v zábavno-športovej súťaži
o Pohár starostu obce Jesenské

 
Kolektív žiakov 7.A

za hodnotnú multimediálnu prácu
v obvodnom kole súťaže
Európa v škole
v školskom roku 2011/2012

 
Kolektív žiakov 5.A

za hodnotnú multimediálnu prácu
v obvodnom kole súťaže
Európa v škole
v školskom roku 2011/2012

 
Kolektív žiakov 6.A

za hodnotnú multimediálnu prácu
v obvodnom kole súťaže
Európa v škole
v školskom roku 2011/2012

 
Kamila Purdeková

za hodnotnú výtvarnú prácu
v obvodnom kole súťaže
Európa v škole
v školskom roku 2011/2012

 
Kolektív žiakov špec. triedy

za hodnotnú multimediálnu prácu
v obvodnom kole súťaže
Európa v škole
v školskom roku 2011/2012

 
Zuzana Bozóová

Cena poroty
v celoslovenskom kole
Dobšinského rozprávkový svet

 
Silvia Kureková

Cena poroty
v celoslovenskom kole
Dobšinského rozprávkový svet

 
Lucia Kisantalová

3. miesto
v celoslovenskom kole
Dobšinského rozprávkový svet

 
Eva Kalocsaiová

3. miesto
v celoslovenskom kole
Dobšinského rozprávkový svet

 
Petra Csomósová

účasť
XV. ročník
súťaže v interpretácii populárnej priesne
HVIEZDIČKA

 
Richard Vranec

účasť
XV. ročník
súťaže v interpretácii populárnej priesne
HVIEZDIČKA

 
Janka Auxtová

3. miesto v I. kategórii
XV. ročník
súťaže v interpretácii populárnej priesne
HVIEZDIČKA

 
Kocsíková Erika

1. miesto
v kategórii kadeti
školského kola
5. ročníka
informatickej súťaže iBobor

 
Terézia Kureková

1. miesto
v kategórii kadeti
školského kola
5. ročníka
informatickej súťaže iBobor


 
















Základná škola Janka Jesenského, Mieru 154, 980 02 Jesenské         telefón: 047 / 5698101     mobil: 0911 298 447    mail: sekretariat (zavináč) zsjesenske (bodka) sk  
Webmaster: Miroslav Obročník © 2006 - 2022