ZŠ Jesenské    
 
aktual/florbal_okres/intro.png
Okresné kolo florbalového turnaja


Okresné kolo florbalového turnaja v Rimavskej Sobote

Dňa 10.2. sa naši žiaci po prvýkrát zúčastnili florbalového turnaja a to rovno okresného kola, ktoré sa konalo na Strednej odbornej škole technickej v Rimavskej Sobote. Na tomto turnaji bojovalo dokopy šesť škôl z rôznych miest. Naši žiaci si počínali veľmi dobre, avšak posledný zápas o postup do semifinále prehrali vo veľmi napínavom zápase po samostatných nájazdoch a obsadili tak nepostupové piate miesto. Hralo sa v telocvični a hrací systém turnaja bol 5 hráčov plus jeden brankár. Sme nesmierne hrdí na našich žiakov, ktorí predviedli bojovný a snaživý výkon s dobrými zápasmi vo veľmi dobrej konkurencii, gratulujeme im a ďakujeme za vzornú reprezentáciu našej školy.
Školu reprezentovali:
Daniel Dudok
Dominik Molnár
Ján Herčko
Marián Štefánek
Francesco Berki
Dominik Balog
Samuel Daráž
Alex Faragó
Dievčenskému tímu bolo na poslednú chvíľu oznámené, že iné súperky sa turnaja nezúčastnia, preto naše žiačky automaticky obsadili 1. miesto, ktoré im prinieslo postup priamo na krajské kolo, gratulujeme!
Základná škola Janka Jesenského, Mieru 154, 980 02 Jesenské         telefón: 047 / 5698101     mobil: 0911 298 447    mail: sekretariat (zavináč) zsjesenske (bodka) sk  
Webmaster: Miroslav Obročník © 2006 - 2023